img

Tarihçe

Agaranti Pompa Elektrik Elektronik Otomasyon San.ve Tic Ltd.Şti. 1994 yılında Kayseri de Ahmet KÜTÜK tarafından kurulmuştur. Firmamız ilk faaliyetine Su sondajı ile başlayarak 1997 yılından itibaren 22 bin m2 alanda gerekli ekipman ve personeliyle faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız satışını ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine en optimum şekilde çözüm ortağı olarak sunmaya devam etmektedir. Firmamız ilerleyen yıllar ile beraber kayseri ve çevre illerde dalgıç pompa sektörünün aranan firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Öncelikle Kayseri Nevşehir  Aksaray Niğde Yozgat ve Sivas illeri ilçeleri köylerinde ve tüm Türkiye'de  genelinde dalgıç pompa ile kuyu testi, Vinç ile dalgıç pompa montajı, dalgıç pompa ve motor vinç ile kuyu montajı ,sondaj kuyusu düşen pompa kurtarma, kamera ile kuyu izlemesi, dalgıç kuyu panosu arızaları, dalgıç pompa panosu, sürücülü panolar ve bunun gibi sondaj kuyusu arızaları ve vinç ile dalgıç pompa motor montajlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız gelişen Teknoloji ile birlikte kendi markası olan pompadükkanim markasıyla E-Ticaret sektöründe de yer almaktadır.

Başarısını uyumlu bir ekip çalışması olarak gören firmamız genç ve dinamik kadrosu ile çok daha güzel işlere imza atmayı planlar iken sosyal yaşam içerisinde de olmayı kendine prensip edinmiştir. İlkeli, doğru ve dürüst çalışma prensiplerini topluma ve gelecek nesillere örnek olacak şekilde tasarlamaya çalışan firmamız geçmişin tecrübesini geleceğin sinerjisi ile birleştirerek yüksek bir kararlılık ve azimle yoluna devam etmektedir.

Firmamız; Meltek Pompa, Krs Çabuk Tamir, Grundfos Pompa , Düzgünler Plastik , İmpo Pompa, Nemutlu Pompa, Leo Pompa, Lowara, Duyar Vana, Doğuş Vana olarak Türkiye piyasasında kendini kanıtlamış markaların bayiliğini yapmaktadır.

Yukarı